sobota, 29 marca 2014

Exchange

Hej :) Dawno mnie tu nie było :) Po feriach dużo nauki i sprawdzianów, a w poniedziałek wróciłam z tygodniowej wymiany. Wymiana międzynarodowa to coś o czym częściej się słyszy, dużo polskich liceów organizuje takie wyjazdy :) U mnie liceum wymiana odbywa się z Niemcami :) Po tygodniu tam spędzonym muszę przyznać, że jest to bardzo zadbane państwo, ludzie mili, dużo pięknych miejsc do zwiedzenia i dobre jedzonko :) Moją partnerką była, a w zasadzie nadal jest Annika, bardzo sympatyczna 15-latka, która przyjedzie do Polski w maju, a właśnie, może macie jakieś ciekawe pomysły na zorganizowanie czasu w Polsce, może znacie jakieś ciekawe miejsca w Warszawie albo okolicach? 
Plan w Niemczech był napięty np. zwiedzanie takich miast jak: Stuttgart, Heidelberg czy Backnang;) Po południu młodzież sama organizuje sobie czas np. kręgle i wspólnie się integrujemy, oczywiście po angielsku.
Wszystkie te zdjęcia nie oddadzą atmosfery wymiany ale może choć trochę was zachęcą do zwiedzania tych terenów (Badenia- Wirtembergia). Ja już tęsknię i mogłabym zostać tam dłużej, może nie ze względu na wycieczki, brak szkoły, ale ze względu na znakomite towarzystwo! Gorąco polecam taką przygodę ;)


Backnang


Mercedes- Benz Museum w Stuttgarcie  Stuttgart

Heidelberg                                                                        Ludwigsburg

6 komentarzy:

 1. Fajne zdjęcia. Będzie co wspominać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakiś czas temu też brałam udział w wymianie i było to ciekawe doświadczenie : )

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale fajnie ci zazdroszczę *.* Piękne zdjęcia, a wspomnienia będą do końca życia :)
  _______________________________________________________________________

  http://carolin-blog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne zdjęcia :) Sama chętnie bym wybrała się do Niemiec
  http://www.kristifashion.com/pink-peplum-white-skirt/

  OdpowiedzUsuń
 5. Hello, to ja Faustyna, muszę przyznać, że bardzo interesująco opisujesz twojego bloga, niesłychanie z zapałem na niego wstąpię napewno kiedyś, pozdrawiam Ciebie cieplutko, całusy !

  OdpowiedzUsuń